אודות שקם אלקטריק DUTY FREE

חנות שקם אלקטריק DUTY FREE נפתחה בתחילת שנת 2021 והיא החנות המובילה בתחומה במגוון, בשירות ובאיכות המוצרים אותם היא מציעה לקהל לקוחותיה.

החנות הינה חלק מקבוצת "אלקטרה מוצרי צריכה", החברה הוותיקה (נוסדה ב-1951) והמובילה בישראל בתחום מוצרי החשמל. החברה עוסקת בייצור, ייבוא, ייצוא, מכירה, הפצה, שיווק ומתן שירותים למגוון רחב של מוצרי צריכה חשמליים המלווים את מיליוני לקוחותינו בבית, בדרכים ובמקום העבודה.

מחזור המכירות השני של כ-2.75 מליארד ₪ וכ-1600 עובדים מסורים הופכים את אלקטרה להיות החברה הגדולה ביותר בתחומה בשוק הישראלי.

חטיבת הקמעונאות של אלקטרה מוצרי צריכה מונה בתוכה את רשתות "מחסני חשמל" ו-"שקם אלקטריק" והינה קמעונאית מוצרי החשמל הגדולה והמובילה בישראל.

 

בחנות שקם אלקטריק DUTY FREE מוצגים מגוון רחב של מוצרים במחלקות המתמחות בתחומים שונים:

סמארטפונים, מחשבים, אלקטרוניקה ומגוון מוצרי חשמל קטנים לבית ולמטבח.

בין המותגים הנמכרים בחנות תוכלו למצוא את המותגים Apple, Samsung, Xiaomi, Asus, Dell, Lenovo, Dyson, Ninja, Babyliss, Razer, DJI, Go-Pro, Nintendo, Sauter, kenwood ועוד...

חנות שקם אלקטריק DUTY FREE רואה לנגד עיניה את טובת הלקוח ובוחרת להציג את שלל המוצרים הנמכרים בחנות לצורך התנסות והתרשמות טרם הרכישה.

כחלק מהערכים שחרטה על דגלה החברה כל המוצרים בחנות מתומחרים במחירים הוגנים וחלקם אף במחירים נמוכים משמעותית מהמחירים הקיימים בארץ.

מדי יום ולאורך השנה מציעה החנות מבצעים אטרקטיביים במיוחד ללקוחותיה המלווים בהנחות משמעותיות ובאפשרות לתשלום במזומן ובכרטיסי אשראי ובפריסה נוחה של תשלומים.

המוטו "בטוח שקנית טוב" הוא העיקרון המנחה את שקם אלקטריק DUTY FREE ומייצג יותר מכל את תחושת הביטחון שהחנות מעניקה ללקוחותיה היודעים כי הדלת תמיד פתוחה עבורם בכל שאלה ובעיה.

צוות מומחים מיומן מעניק שירות אישי לכל לקוח החל מרגע כניסתו אל החנות, דרך הצגת מגוון המוצרים הרחב והמעודכן ביותר של מיטב המותגים המקומיים והבינלאומיים, התאמת הפריט הנכון עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו, העדפותיו ויכולותיו ועד לרכישת המוצר המבוקש.

רף שירות גבוה זה בא לידי ביטוי גם במערך שירות הלקוחות, המספק  מענה מהיר ומקצועי לאחר רכישת המוצרים.

"שקם אלקטריק" DUTY FREE הציבה לעצמה כמטרה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב, המהימן  והמקצועי ביותר הבא לוודא שאכן "בטוח שקנית טוב".