בלנדרים

פריטים 1 עד 24 מתוך 29 פריטים

עמוד
לכל עמוד

בלנדרים

בלנדר או שייקר חשמלי מאפשר לערבל חומרי גלם ליצירת שייקים, מרקים, משקאות סורבה, ממרחים וכדומה. בלנדרים נחלקים לשני סוגים עיקריים – בלנדר מוט שפועל באמצעות אחיזה של המשתמש, ובלנדר בעל מיכל שמבצע את הפעולות הנדרשות בלחיצת כפתור. בשלנים רבים נהנים להשתמש בבלנדר בשל השימוש הפשוט, כמו גם היכולת לשמור על הערכים התזונתיים של חומרי הגלם. 

מה ההבדל בין בלנדר למעבד מזון?

שני המוצרים מיועדים לשימוש בפעולות של טחינת מזון. עם זאת, בלנדר מיועד בעיקר להכנת מנות במרקם סמיך או נוזלי, ואילו מעבד מזון מומלץ יכלול להבים נוספים שמאפשרים לקצוץ ולחתוך חומרי גלם. 

טיפים לבחירת בלנדר

בלנדרים מקצועיים נבדלים זה מזה בעוצמה, בהספק, בלהבים, בתוכניות המוצעות, בגודל כלי הערבול ועוד. מחפשים בלנדר מוט מומלץ או בלנדר מבית מותג מסוים? באתר שקם אלקטריק תוכלו לגלות מבחר דגמי בלנדרים שמתאימים להעדפותיכם, ולשריין את הדגם הבא. בין אם מדובר על בלנדר נינגה (Ninja), מג'ימיקס (Magimix), קיצ'נאייד (KitchenAid), מולינקס (Moulinex), דאבו (Davo) ועוד. ניתן לסנן את האפשרויות בהתאם לטווחי מחירים, מותג, הספק וכדומה.

ההזמנה באתר שקם אלקטריק דיוטי פרי אינה מחייבת תשלום מראש, והמוצר שהזמנתם ימתין לאיסוף מסניף שקם אלקטריק בנתב"ג. מה שאומר שתוכלו לשוב מהחופשה היישר לשגרה של בישולים וטעמים אהובים של בית – עם שייק מרענן, מרק חורפי או כל מתכון אחר שזקוק לסיוע של בלנדר.

חזור למעלה