מיקסרים

מיקסרים

20 פריטים

לכל עמוד

מיקסרים

לישה, הקצפה וערבול תערובות הם שלבים הכרחיים בתהליך ההכנה של מגוון מנות, בדגש על מאכלים שדורשים אפייה. מיקסר מקצועי יכול לקצר את זמן העבודה, לפשט את התהליך ולהעניק לכם השראה לנסות מגוון מתכונים חדשים. בין אם אתם מחפשים מיקסר ידני מומלץ וקומפקטי שנוח לשליפה ולאחסון, ובין אם מיקסר שולחני ועוצמתי שיהפוך לחלק בלתי נפרד מהארוחות הקרובות. 

איך לבחור מיקסר?

מיקסרים נבדלים זה מזה לא רק במידות אלא גם בפרמטרים כמו מנוע, דרגות מהירות, הספק ואביזרים נלווים. מיקסר ידני מספק מענה נוח להכנת תערובות המיועדות לכמות סועדים קטנה, וניתן לאחסן אותו בנוחות בתום השימוש. פתרון שולחני כמו מיקסר דאבו פרו (Davo Pro), קיצ'נאייד (KitchenAid), סאוטר (Sauter) או מיקסר קנווד (Kenwood) למשל, יכול להתמודד גם עם תערובות בנפח משמעותי יותר. מיקסרים כאלה מגיעים עם קערת נירוסטה, מציעים מספר דרגות מהירות, ומוכנים להתחיל לעבוד בלחיצת כפתור פשוטה. 

רוצים לשדרג כל מנה יומיומית בעזרת מיקסר יד נוח לאחיזה או מיקסר מקצועי מרשים? עשו זאת בדרך לחופשה הבאה. באתר שקם אלקטריק דיוטי פרי תוכלו למצוא מיקסרים במחיר הזול במדינה, מבית מותגים מובילים שעושים הבדל בכל מטבח. בוחרים מיקסר מומלץ מבין המבחר המוצע ללא צורך בתשלום מראש, ואוספים אותו בסניף שקם אלקטריק בנתב"ג, בתהליך ידידותי ונוח.

חזור למעלה