מאווררים / מסנני אויר

מאווררים / מסנני אויר

3 פריטים

לכל עמוד

מאווררים

שמירה על טמפרטורה אופטימלית לאורך כל השנה, בלי להזדקק למזגן בכל פעם כשהמעלות עולות, מתחילה עם מאוורר תקרה איכותי. מאוורר תקרה שקט יכול להתאים לכל חלל ברחבי הבית, החל מחדר השינה ועד לחדר הילדים, ובעזרת המבחר שמחכה לכם באתר שקם אלקטריק דיוטי פרי– כבר לא צריך לחשוב פעמיים. פשוט מזמינים ללא צורך בתשלום מקדים, ואוספים בסניף שקם אלקטריק שבנתב"ג. 

איך לבחור מאוורר תקרה?

בחירת מאוורר תקרה מומלץ צריכה להתייחס למספר מאפיינים עיקריים, בהם גודל החדר שתרצו לאוורר וגובהה של התקרה. מאווררים שמותקנים על התקרה צריכים להיות רחוקים מספיק בכדי שניתן יהיה לעבור תחתיהם באופן בטוח. אם ברצונכם לאוורר חלל חיצוני, כמו מרפסת או פרגולה, יש לבחור מאווררים שמתאימים לאזורי חוץ. 

בנוסף כדאי לשים לב גם לכמות המהירויות של המאוורר, הספק המנוע, אופן ההפעלה והכיבוי, תנאי אחריות וכמובן גם למחיר. חלק מדגמי מאוורר תקרה סטאר (7) לדוגמה, מגיעים עם שלט שמציע שליטה נוחה. אם אתם מחפשים מאוורר שישתלב היטב בעיצוב הפנים שלכם, תוכלו למצוא מאווררי תקרה מעוצבים שמגיעים במגוון צבעים וסגנונות בהתאם לבחירתכם. 

מותגי מאווררי התקרה המובילים בשוק

מחפשים מאוורר תקרה Semicom או מאוורר STAR? באתר שקם אלקטריק תוכלו למצוא מאוורר תקרה מבית המותגים האיכותיים והמובילים ביותר, כולל מאוורר תקרה סטאר 7 ועוד מבחר מאווררי תקרה.

חזור למעלה