מסיר שיער BRAUN Silk Epil 3

מק”ט
5681139

תיאור המוצר

 

תיאור מוצר 

מסיר שיער Braun Silk-épil 3-420 אידאלי למתחילות, להסרת שיער לאורך זמן. ליהנות משבועות של עור חלק כמו אצל הקוסמטיקאית, הודות למערכת 20 פינצטות המסירה בעדינות שערות מהשורש. גלגלי עיסוי עוזרים לעורר את אזור הסרת השיער והופכים את החוויה לפחות כואבת. הכבל מאפשר להסיר שיער ללא הפסקות טעינה, בבת אחת. עצבי את קו הביקיני המושלם - קיצוץ שיער מדויק בקצות אצבעותייך. 

icon-card

תשלומים

12 תשלומים
82 $

 

מסיר שיער BRAUN Silk Epil 3 3240

1) עדין: מסיר שיער לנשים עם ראש גילוח, מושלם למתחילות, מסיר בעדינות עד 100% מהשערות  בתנועה אחת בלבד.
2) קווים מדויקים: קוצץ לעיצוב קו הביקיני לגילוח קווים, צורות או קווי מתאר מדויקים
3) הסרת שיער לאורך זמן: עור חלק במשך שבועות, ולא רק ימים.
4) פחות כאב: גלגלי עיסוי מגרים בעדינות ומעסים את העור להפחתת הכאב.

5) יעיל: מתאים לכל קו מתאר להסרת שיער יעילה, גם באזורים קשים כמו הברכיים ובית השחי. 

האריזה כוללת: 
1 x  מסיר שיער 
1 x קוצץ לעיצוב קו הביקיני 
1 x מברשת ניקוי 
1 x מטען
 • מק”ט:

  5681139

 • מותג:

  Braun

כללים והוראות לגבי אמצעי תשלום

 1. מחירי המוצרים באתר ובחנות נקובים בדולר ארה"ב.
 2. לקוחות רשאים לשלם בכרטיס אשראי או במזומן במטבע ישראלי (₪) ו/או בדולר ארה"ב($) ו/או ביורו.

תשלום באשראי

 1. הלקוח יכול לבחור לשלם על קניותיו בכרטיס אשראי ולבקש להמיר את ערך הקנייה הנקובה בדולר ארה"ב לשקלים חדשים. במקרה זה, תומר הקנייה לש"ח לפי שווה ערך שקל חדש/דולר ארה"ב יציג (בעת ביצוע התשלום) וכרטיס האשראי יחויב בש"ח. עיתוי הפירעון יהיה לפי ההסדרים שיש ללקוח עם חברת כרטיסי האשראי שלו.
 2. הלקוח יהיה רשאי לבקש לשלם עבור רכישותיו באמצעות כרטיס אשראי במט"ח, ובמקרה כזה יחויב כרטיס האשראי של הלקוח בסכום הדולרי של רכישותיו בחנות ביום הרכישה.
 3. ההמרה ועיתוי ביצוע החיוב למטבע שבו מנוהל כרטיס האשראי של הלקוח ייעשה על פי ההסדרים של הלקוח עם חברת כרטיסי האשראי שלו.
 4. פריסת תשלומים אפשרית רק בתשלום בכרטיסי אשראי שקליים מעל סכום של 50 דולר ארה"ב.

תשלום במזומן

 1. הלקוח יכול לבקש לשלם עבור רכישותיו במזומן בש"ח. במקרה זה יומר מחיר הרכישה הנקוב בדולר ארה"ב לשקלים לפי שווה ערך שערו היציג  של דולר ארה"ב בש"ח. הלקוח ישלם בשקלים בהתאם לתוצאת ההמרה.
 2. הלקוח יכול לשלם במזומן במט"ח שאינו דולר ארה"ב אך רק בדולר קנדי (CAD) או ביורו. במקרה כזה יומר מחיר הרכישה לדולר ארה"ב לפי שערי החליפין הצולבים לעומת דולר ארה"ב לפי שער מזומנים נמוך של בנק הפועלים המתעדכן בין השעות 15:30 ל-16:30 (ללא עמלת המרה) .
 3. עודף בעת תשלום במט"ח במזומן יינתן רק בדולר ארה"ב (בשטרות בלבד) או בשקל חדש (בשטרות/במטבעות).
 4. שער החליפין היציג של השקל לעומת דולר ארה"ב בימים ב'-ה' יתעדכנו מידי יום בין השעות 15:30 ל-16:30 לפי הפרסום היומי של בנק ישראל. שער חליפין יציג שקל/דולר ארה"ב בימי ו' וערבי חג יתעדכנו בין השעות  12:30 ל-13:30 לפי הפרסום של בנק  ישראל.
 5. שערי ההמרה הצולבים של מטבעות החוץ כנ"ל לעומת דולר ארה"ב בימים א'-ה' יתעדכנו מידי יום בין השעות 15:30 ל-16:30 לפי הפרסום היומי של בנק ישראל. שערי ההמרה הצולבים בין במטבעות החוץ כנ"ל לבין דולר ארה"ב בימי ו' וערבי חג יתעדכנו בין השעות  12:30 ל-13:30 לפי הפרסום של בנק ישראל.
 6. השערים המתפרסמים על גבי הלוחות האלקטרוניים (או לוחות תצוגה ידניים) הנמצאים בחנות יפורסמו בדיוק של 3 ספרות עשרוניות ויהיו הקובעים לצורכי ההמרה כאמור.

הזמנה מהאתר

ניתן להזמין מוצרים עד 10 ימים לפני ההמראה, מטרמינל 1 או 3. ההזמנה תובטח ותשמר רק לאחר קבלת מייל אישור ההזמנה עם מספרה. את ההזמנה יש להציג בחנות ולהשלים את הרכישה. המחיר הקובע הוא ביום הרכישה.

כרטיסי מועדון

החברה אינה מקבלת את כרטיסי המועדון השונים (חבר, בהצדעה, ביחד בשבילך וכדומה)

מסיר שיער BRAUN Silk Epil 3
מסיר שיער BRAUN Silk Epil 3