הצג אפשרויות סינון
מצא מוצר
נקה הכל
מחשבים ניידים

מחשבים ניידים

פריטים 1 עד 24 מתוך 50 פריטים

עמוד
לכל עמוד

מחשבים ניידים

לפטופ משמש רבים מאיתנו ברמה היומיומית, בין אם לצורכי עבודה, לימודים או משחק. מסיבה זו, קניית מחשב נייד צריכה להתבצע לאחר הגדרת הצרכים העיקריים, חיפוש ניידים מומלצים והשוואה בין תכונותיהם. באתר של שקם אלקטריק דיוטי פרי תוכלו לבחור את הלפטופ הבא שלכם, מבין מבחר דגמי מחשבים בקטגוריות מחיר שונות. כולל מותגים נבחרים כמו Apple (MacBook), Dell, Asus, HP, Lenovo ועוד.

איך לבחור מחשב נייד?

מחשב מומלץ לסטודנטים שזקוקים לפתרון קומפקטי, נייד ומותאם ללימודים, יהיה בעל תכונות שונות מאלה של לפטופ גיימינג או של מחשב שמיועד בעיקר לשימוש של הילדים. מסיבה זו, מציאת מחשב נייד מומלץ היא כאמור נגזרת של מאפיינים כמו אופן השימוש הצפוי, העדפות אישיות וכמובן גם שיקולי תקציב. בין התכונות שרלוונטיות לרוב הרוכשים ניתן להזכיר לדוגמה גודל מסך מחשב נייד, כאשר משתמשים כבדים שצפויים לשבת מול המסך לאורך שעות ארוכות – יעדיפו בדרך כלל מסך גדול יותר. 

עם זאת, אם בעבר גודל המסך השפיע באופן משמעותי על משקל המחשב, כיום ניתן למצוא דגמים שמצליחים לאזן בהצלחה בין מסך גדול לבין נשיאה נוחה. כמו כן, ניתן לרכוש לפטופ בעל מסך מגע שמאפשר להשתמש בו גם כסוג של טאבלט, עבור מי שמעוניינים ליהנות מפתרונות מתקדמים.

קריטריון נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת הוא רמת הביצועים, שנגזרת ממאפיינים כמו סוגי מעבדים למחשב נייד, זיכרון, כרטיס מסך וכדומה. משתמשים שצפויים להריץ על המחשב שלהם תוכנות או יישומים מאתגרים, יעדיפו לרכוש לפטופ מתקדם בעל מעבד שמתאים לעבודה מורכבת. לבסוף, ללא קשר לסוג המחשב שתרצו להצטייד בו, מומלץ להתייחס גם לתנאי האחריות – כדי להבטיח ראש שקט ומענה מקצועי בכל עניין.

חזור למעלה