הצג אפשרויות סינון
מצא מוצר
נקה הכל

מעבד / קוצץ מזון

פריט אחד

לכל עמוד

מעבד / קוצץ מזון

מעבד מזון וקוצץ הם שניים ממוצרי החשמל הנחוצים ביותר בכל מטבח, שממלאים תפקידים מרכזיים במגוון מנות. קוצץ מזון חשמלי יכול לסייע בהכנת סלטים, מרקים ותבשילים, באופן פשוט ותוך חיסכון משמעותי בזמן. מעבדי מזון משמשים להכנת מבחר רחב של מאכלים, כולל מזון תינוקות, מטבלים ורטבים, כמו גם בפעולות בהן ערבוב בצק, קיצוץ פריסה  ועוד. כך שאם נמנעתם מהכנת מתכונים מסוימים רק בגלל תהליכי החיתוך והקיצוץ הארוכים, קוצץ מזון או מעבד מזון מומלץ יכולים לעשות עבורכם חלק גדול מהעבודה.

האם מעבד מזון מתאים לכל מטבח?

מי שוויתר על מעבד מזון בעקבות המקום שהוא תופס על השיש – ישמח לשמוע שניתן לרכוש גם מעבד מזון קטן וקומפקטי, שיכול לבצע תפקידים רבים ולהשאיר מקום פנוי גם במטבחים עמוסים. 

מהן היצרניות המומלצות בתחום?

באתר שקם אלקטריק דיוטי פרי תוכלו להתחדש במגוון מוצרים למטבח, כולל קוצץ מזון מבית מותגים בהם מולינקס Moulinex,  קיצ'נאייד Kitchenaid ו-מג'ימיקס Magimix, כמו גם מעבדי מזון שימושיים ומתקדמים כמו מעבד מזון נינג'ה ninja, Kenwood קנווד, בוש Bosch ועוד. לכל מוצר תכונות משלו, כך שמומלץ לעבור על רשימת המאפיינים ולבחור במוצר המתאים ביותר עבורכם. 

המכשיר שתשריינו יהיה זמין לאיסוף ותשלום בסניף שקם אלקטריק דיוטי פרי שבטרמינל 1 וטרמינל 3 שבנתב"ג, כדי שתוכלו ליהנות מהמנות הטעימות ביותר גם בסיום החופשה הקרובה. כי בינינו, אין כמו אוכל של בית.

חזור למעלה