הצג אפשרויות סינון
מצא מוצר
נקה הכל
מסירי שיער וטיפוח העור

מסירי שיער וטיפוח העור

אופס אין כאן מוצרים, לחזרה לדף הבית.

מסירי שיער

טיפולי הסרת שיער ביתיים הפכו לבחירה המועדפת על מי שמעוניינים ליהנות מתוצאות, בזמן ובמקום המתאימים להם. אם בעבר טיפולים ביתיים היו מוגבלים יחסית מבחינת הסוגים והתוצאות, כיום כבר ניתן למצוא מבחר פתרונות בהתאמה לסוג העור, האזור והשיטה המועדפת. וגם מבחינת מותגים מובילים כמו פיליפס או בראון הסרת שיער ביתית הפכה לפלח שוק נרחב. כך שתוכלו למצוא מכשיר להסרת שיער מהשורש באמצעות מערכת פינצטות, ואפילו מכשיר לייזר להסרת שיער שסורק את העור ומגדיר את העוצמה הנדרשת בהתאם למאפייניו.

איך בוחרים מכשיר להסרת שיער?

מאחר שלכל משתמש מאפיינים שונים, הן ברמת גוון העור והן מבחינת הסבילות לכאב, תתקשו למצוא מכשיר להסרת שיער ביתי מומלץ לכולם. הבחירה הנכונה והמומלצת צריכה להתחשב במאפיינים ובהעדפות שלכם, במטרה למצוא את ההתאמה המושלמת. בבואכם לבחור מכשיר ביתי להסרת שיער כדאי להתייחס לסוג העור, לשיטת ההסרה המועדפת עליכם ולפרמטרים נוספים כמו הנוחות והמחיר.

מכונה להסרת שיער קונים בדרך לטיסה הבאה

רוצים לרכוש מכשיר בראון להסרת שיער במחיר משתלם במיוחד? עם שקם אלקטריק דיוטי פרי כבר לא צריך לחשוב פעמיים. באתר שקם אלקטריק דיוטי פרי תוכלו לגלות מבחר רחב של מכשירי הסרת שיער, כולל מסיר שיער בראון, מכשירים מבית רמינגטון ועוד. שריינו מכשיר בראון IPL או מסיר שיער בלייזר פיליפס, והמוצר יחכה לכם לתשלום ורכישה נוחים בסניף שבנתב"ג. 

חזור למעלה