הצג אפשרויות סינון
מצא מוצר
נקה הכל
שואבים רובוטיים

שואבים רובוטיים

2 פריטים

לכל עמוד

שואב רובוטי

התמודדות יומיומית עם אבק ולכלוך היא בין הפעולות שמעסיקות את רובנו. בזכות כניסתם של שואבי האבק הרובוטיים לשימוש, בבתים רבים בישראל כבר הורידו את המטלה הזו מהרשימה. שואב אבק רובוטי מיועד לנקות את הרצפות ברחבי הבית באופן עצמאי, כולל אזורים מאתגרים כמו השטח שמתחת לרהיטים. 

קיימים מגוון סוגי שואב רובוטי, בעלי מבחר תכונות שמיועדות להתאים לצרכים השונים של בני הבית. לרוב, ניתן לתזמן את מועד תחילת העבודה של רובוט שואב בלחיצת כפתור פשוטה, כך שתוכלו לתכנן את הזמן הנוח ביותר עבורכם ולתחם את עבודת השואב לאזורים מסוימים בדירה – כדי לחזור לבית נקי. ישנם שואבים רובוטיים אשר יכולים לזהות מדרגות, להטעין את עצמם באופן אוטומטי ולחזור לתחנת העגינה בסיום העבודה או עם היחלשותה של הסוללה. אפשרות נוספת היא לרכוש שואב שוטף רובוטי, שמבצע את שתי הפעולות במחזור עבודה אחד. 

מחפשים שואב אבק רובוטי מומלץ?

באתר שקם אלקטריק DUTY FREE תוכלו למצוא שואב רובוטי או רובוט שוטף מבית המותגים הנמכרים ביותר, בעלות אטרקטיבית במיוחד וללא מע"מ. איירובוט (irobot), שואב אבק רובוטי שיאומי (Xiaomi), שואב אבק דרימי (שואב dreame) ועוד. אז אם אתם מעוניינים לחזור מהחופשה לשגרה של בית נקי, שריינו את השואב הבא שלכם

חזור למעלה